Jaluzi

Jaluzi Perde

Ofis perdesi olarak bilinen jaluzi bugünlerde artık evlerimizin çoğunlukla mutfaklarına girmiş bulunmakta.. pimapen içi ve değişik renklerde geçiş sağlayarak yaptığımız uygulamalarımızda müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Ahşap ve alüminyum jaluzi çeşitlerimizde her renk tonunu bulmanız mümkün.

 

Mikro Jaluzi Perde

perfore

Daha çok ofis ve işyerlerinde tercih edilen alüminyum Jaluzi perdeler kullanıldıkları mekana modern bir görünüm sağlar. En büyük özelliği ışığı yönlendirme imkânına sahip olmasıdır. Slaytlar bombeli şekle sahip olduğundan dolayı alüminyum jaluzi perde tam olarak kapatıldığında içeriye ışık geçirmez. Zıgıl sistemi sayesinde takıldığı yerlere sabitlenebildiği gibi, iki cam arası uygulamaları da mevcuttur. Alüminyum Jaluzi perdelerde slayt genişliği 16mm ve 25mm olmak üzere 2 farklı ölçü bulunmaktadır. Desen ve renk seçeneklerine göre beş farklı çeşitte üretilir.

 

Ahşap Jaluzi Perde

jaluzi_perde

Malzemesi ahşap olduğundan, kullanılan mekanlarda doğal, dekoratif sıcak ve şık bir görünüm sağlar. Kumaş perdelerle uyumlu bir şekilde kullanıldığı gibi tek başına da kullanılabilir. Bir kontrol mekanizması sayesinde aşağı yukarı doğru çalışan, perdeyi oluşturan ahşap slaytların da kendi ekseni etrafında yatay olarak döndüren ve bu sayede ışığı istenilen ölçüde kesebilen perdelerdir. Işık yalıtımının yanında, %65 oranında ısı yalıtımı da gerçekleştirir. Hem tavana hem de duvara kolaylıkla monte edilebilir. Hammaddesi Uzakdoğu’da yetişen Basswood ağacıdır. Zıgıl sistemi sayesinde sabitlenerek kullanılabilirler. Hem tavana hem duvara monte edilebilirler. Islak bezle kolayca temizlenebilen, uzun ömürlü perdelerdir. Slaytlar ahşaptan yapıldığı için perde nem almayan ortamda kullanılmalıdır. Klasik ve lake olmak üzere iki farklı çeşidi vardır.